جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی برگزار شد.

 

     با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، مدیران معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و واحد تهران غرب مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، با حضور دکتر سیدعلی ابطحی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، مسولین معاونت علوم پزشکی و واحد تهران غرب، معاونان، مدیران، پزشکان، استادان، کارکنان و پرستاران بیمارستان بوعلی، دکتر منوچهر امیر فیروزکوهی به عنوان معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی معرفی شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر ابطحی ضمن خیرمقدم به رئیس و معاونان واحد تهران غرب، از همکاری و موافقت ایشان در معرفی نیروی توانمند و کارآمد به حوزه علوم پزشکی تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد تا با تلاش و همفکری استادان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، گامهای موثری در جهت ارتقاء سلامت برداشته شود.
وی با توجه به وحدت رویه در حوزه پزشکی و فنی مهندسی افزود: « اگر مرزی بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است به دلیل تقسیم کار و مسولیتهاست والا همه ما یکی هستیم و به سوی یک هدف در حرکتیم. وجود رشته های بین رشته ای و تلفیق واحدهای پزشکی و فنی مهندسی کمک شایانی به آینده علوم پزشکی بویژه در حوزه سلامت خواهد کرد.»
ابطحی تصریح کرد: « به زودی برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به منظور پیاده سازی نظام ارزشیابی ارائه می گردد. یکی از اهداف این نظام قانونمند،احقاق حقوق افراد شایسته و مذاکره با همکارانی است که نیاز به تجدید نظر در ارائه خدمات دارند.»
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در خصوص راه اندازی بیمارستان فرهیختگان در شمال غرب تهران اظهار داشت: « با حمایت ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، معاونان سازمان مرکزی و معاونت علوم پزشکی به زودی شاهد راه اندازی بخشهای ماژور شامل اطفال، جراحی، زنان و زایمان و اطفال بیمارستان فرهیختگان خواهیم بود. این بیمارستان به عنوان سومین بیمارستان مجهز دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از لحاظ دسترسی و ساختار در جایگاه ویژه ای قرار دارد.»
دکتر میرزایی، معاون توسعه و منابع پیشین بیمارستان بوعلی نیز در این مراسم ضمن تشکر از همکاران بیمارستان به ارائه گزارش عملکرد خود در زمان تصدی این سمت پرداخت و گفت: « بیمارستان بوعلی پتانسیل های زیادی دارد و مهمترین آنها نیروی انسانی توانمند و باارزش است. این بیمارستان بستر مناسبی برای استفاده از خرد جمعی و کار تیمی می باشد. امیدوارم با برنامه ریزی مناسب به سمت اهداف بالاتر گام برداشته و دچار روزمرگی نشویم.» دکتر امیرفیروزکوهی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به عنوان معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی نیز در بخشی از سخنان خود ضمن تشکر از اعتماد حوزه پزشکی گفت: «در این بیمارستان علاوه بر بحث درمانی بحث پژوهش و فرهنگ نیز مد نظر می باشد و امیدوارم با حمایت سایر همکاران، بیمارستان بوعلی تکیه گاه درمانی مناسبی برای کلیه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی باشد.»
در پایان این مراسم دکتر منوچهر امیرفیروکوهی به عنوان معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی معرفی و از زحمات دکتر اباسط میرزایی تقدیر و تشکر شد. خاطر نشان می شود دکتر امین قاسم بگلو، مدیرکل دفتر توسعه خدمات سلامت معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، ، دکتر پروین داداندیش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به همراه معاونان، دکتر امیر ایجادی، رئیس مرکزپزشکی، آموزشی و درمانی بوعلی نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

 

مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی برگزار شد. نسخه قابل چاپ

Preview