جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جمع کارکنان حوزه اداری مالی بر تشکیل سازمان یادگیرنده و استفاده از نظرات کارکنان در تسهیل امور تأکید کرد.
      دكتر ابطحي، اجرای برنامه راهبری و سیستم ارزشیابی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سال 97

 

      به گزارش روابط عمومي دانشگاه سید علی ابطحی در نشستی با حضور همایون کرمی اخوت خزانه‌دار و سرپرست معاونت اداری-مالی و مدیران و کارکنان حوزه اداری مالی با قدردانی از زحمات پرسنل اداری و مالی در پیاده‌سازی تشکیلات گفت: «پیاده‌سازی تشکیلات، صدور احکام و پرداخت حقوق و دستمزد کار بسیار پیچیده و مشکلی بود که با تلاش و همکاری شما عزیزان به پایان رسید و ما در این ماه شاهد پرداخت حقوق یکپارچه به نام دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بودیم.»
وی درباره فواید تجمیع بیان کرد: «هدف از تجمیع واحدهای علوم پزشکی، علوم دارویی و دندانپزشکی هم‌افزایی بود تا نیازهای سایر واحدها را با اشتراک‌گذاری منابع و امکانات پوشش دهیم. این تجمیع باعث صرفه‌جویی و جلوگیری از هزینه‌های بیجا، نیروی مازاد و حاصل شدن تفکر جمعی است.»
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ادامه داد: «دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نخستین دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد است که می‌تواند به عنوان الگویی موفق در سایر استان‌ها نیز پیاده سازی شود؛ در سال جاری با پیاده‌سازی کامل برنامه راهبری، سیستم ارزشیابی و پایش به طور جدی اجرا می‌شود و همه احکام بر اساس این پایش قابل تغییر و جابجایی است.»
این مسئول با تأکید بر خصوصیات سازمان یادگیرنده خاطرنشان کرد: «پیش رفتن با سیستم سنتی باعث تضییع حقوق برخی افراد خواهد شد. در نظر داریم تا با پیاده‌سازی سیستم‌های فناوری بروز و آموزش مداوم کارکنان به سمت سازمان یادگیرنده برویم. سازمان یادگیرنده فقط مدرن‌ترین و رایج‌ترین گرایش مدیریتی نیست بلکه سازمان‌های یادگیرنده می‌توانند محیط‌های کاری‌ای ایجاد کنند که در آن از تفکر خلاق استقبال می‌شود. در این سازمان‌ها این باور وجود دارد که هریک از کارکنان می‌توانند برای مشکلات جاری مربوط به کار، تجمیع فرآیندها و تسهیل امور راه‌حلی ارائه دهند.»
وی با تاکید بر تکریم دانشجویان تصریح کرد: «موتور محرکه هر سازمانی گروه پشتیبان آن سازمان است. شما عزیزان نیز باید با عشق سازمانی، تلاش و اصلاح فرآیندها به دنبال احقاق حقوق همه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران باشید.»

 

 
 

دكتر ابطحي، اجرای برنامه راهبری و سیستم ارزشیابی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سال 97 نسخه قابل چاپ

Preview