جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    وزیر آموزش عالی سوریه و هیات همراه از امکانات آموزشی و پژوهشی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بازدید کردند.
      وزیر آموزش عالی سوریه از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد

 

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، عاطف النداف وزیر آموزش عالی سوریه و هیات همراه امروز از بخش­های مختلف دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بازدید کردند.
دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اظهار در جریان این بازدید با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از 5 میلیون دانش آموخته به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری در دنیا فعالیت دارد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در حال حاضر 8 دانشکده و 25 هزار دانشجوی مشغول به تحصیل دارد و هر ساله بیش از 30 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه در رشته ­­های تکمیلی با رتبه ­های بالا پذیرفته می­شوند.
وی افزود: دیدگاه مدیریتی جدید دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء آموزش، پژوهش و امور فرهنگی است و ما نیز همسو با این دیدگاه، با برنامه ­ریزی صحیح در صدد هستیم تا با رشد کیفی و کمی بر غنای رسالت آموزشی خود بیافزاییم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با اعلام اجرای آموزش مجازی در این دانشگاه گفت: بنا داریم تا در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با راه ­اندازی و گسترش آموزش مجازی به توسعه رشته­ های تکمیلی و بین رشته­ ای بپردازیم.
دکتر ابطحی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران همچنین در صدد است تا با گسترش روابط بین الملل نسبت به پذیرش دانشجو از خارج کشور تلاش کند و امیدواریم در همین راستا همکاری­های مشترک علمی، تحقیقاتی و پژوهشی با کشور سوریه نیز داشته باشیم.
وزیر آموزش عالی کشور سوریه و هیات همراه ضمن بازدید از فضاهای آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاه­های مراکز تحقیقاتی، نظم و انضباط حاکم در این دانشگاه را در خور تحسین دانست و آمادگی خود را برای انعقاد تفاهم نامه­ های همکاری اعلام کرد.

 

 

 

 

 

وزیر آموزش عالی سوریه از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بازدید کرد نسخه قابل چاپ

Preview