جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      مراسم بزرگداشت روز جهاني كارگر در بيمارستان جواهري وابسته به واحد پزشكي تهران

 

     مراسم بزرگداشت روز جهاني كارگر در بيمارستان جواهري وابسته به واحد پزشكي تهران

به گزارش روابط عمومي واحد پزشكي تهران مراسم بزرگداشت روز جهاني كار و كارگر با حضور دكتر ناصر رهبر رئيس بيمارستان جواهري ، پزشكان ، پرستاران و تعدادي از مسئولين واحدهاي مختلف و پرسنل بيمارستان جواهري در تالار اجتماعات جديد بيمارستان برگزار شد.

اين مراسم با تلاوت آياتي چند از كلام ا... مجيد آغاز شد. سپس دكتر رهبر ضمن تجليل از مقام والاي كارگران در دين مبين اسلام و تقدير از زحمات كاركنان بخش خدمات گفت : تا كنون آن طوريكه شايسته كسوت نيروهاي خدماتي است از آنها قدرداني نشده است ولي از آنجائيكه ارائه خدمات درماني در تمام بيمارستانها و مراكز درماني به صورت تيمي است و چنانچه همكاري اين قشر زحمتكش همراه و هماهنگ با كادر پزشكي نباشد هدف كه همان درمان بيماران است ، حاصل نخواهد شد . بنابر اين موفقيت اين بيمارستان در پاسخگوئي به نياز درماني مردم منطقه ، مرهون تلاش و زحمات اين قشر زحمتكش است . وي ادامه داد: امروزه ملاك برتري انسان ها به مدرك و تحصيلات است اما ملاك برتري نزد خدا خدمت به مردم به شرط ايمان و تقواست .

سپس خانم فرناد پور مديريت پرستاري بيمارستان جواهري نيز با اشاره به اين نكته كه بيمارستان جواهري در سال89 درجه يك شناخته شده است ، از كليه پرسنل بيمارستان در بخش خدمات ، نگهباني و انتظامات تقدير كرد .

در پايان مراسم دكتر ياريگر روش مدير بيمارستان جواهري نيز ضمن تبريك به كارگران عزيز بيمارستان تقارن آن را با ايام شهادت بانوي اسلام يادآور شد و گفت : طبق روايات پيامبر اكرم به دو دست بوسه زده است : يكي دست حضرت زهرا و ديگري دست كارگر،

من نيز بنا به سنت پيامبر عظيم الشان اسلام و به نمايندگي از مسئولين محترم بيمارستان دست همگي شما ياوران را مي بوسم و از خدمات و زحمات همگي شما قدرداني مي نمايم .

شايان ذكر است : اين مراسم با اجراي دكلمه، مراسم با اهداء لوح و كارت هديه به كارگران نمونه و تقدير از مسئولين خدمات بيمارستان، پايان يافت.

 

 
 

مراسم بزرگداشت روز جهاني كارگر در بيمارستان جواهري وابسته به واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview