جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      جشن بزرگ روز دختر در واحد پزشكي تهران

 

     به همت دفتر نهاد رهبري و مشاركت واحد امور بانوان شهرداري منطقه 3 برگزار شد :
جشن بزرگ روز دختر در واحد پزشكي تهران
محمد جواد زماني كارشناس فرهنگي دفتر نهاد رهبري واحد پزشكي تهران طي گزارشي از برگزاري روز دختر در واحد پزشكي تهران خبر داد :
كارشناس فرهنگي دفتر نهاد رهبري واحد پزشكي تهران گفت : درآستانه سالروز ميلاد با سعادت معصومه كبري (س) دخت مطهره موسي ابن جعفر (ع) و مقارن با هفته دفاع مقدس ، دفتر نهاد رهبري واحد پزشکی تهران جشن باشكوهي را "به مناسبت روز دختر " در محل سالن اجتماعات و با حضور جمع گسترده اي از اساتيد و اعضاي هيات علمي ، دانشجويان و كاركنان این واحد دانشگاهی برگزار نمود.
در ابتداي مراسم حجت السلام تاج آبادي رئيس نهاد رهبري واحد پزشكي تهران ضمن خوشامدگويي به كليه مدعوين اظهار داشت : حضور گسترده و رشد فزاينده دانشجويان دختر در رشته هاي علوم پزشكي بيانگر جايگاه متعالي دختران در جامعه دانشگاهي كشور است و به همين خاطر برپائي اين مراسم آنهم براي اولين بار و به مناسبت روز ملي دختران حاكي از اهميت پرداختن و توجه بيشتر به موضوع زنان و دختران است. وي با اشاره به مقام والاي دخت مطهره موسي بن جعفر گفت : دختران ما بايستي با الگو سازي و پياده سازي ارزشهائي كه ايشان در علم ، دانش و تقوي داشته اند ، به اين درجه از آگاهي اجتماعي و كمال انساني خود برسند
گفتني است در اين مراسم از هنرمندان توانمند صدا و سيما همچون محمود شهرياري مجري و بازيگرني چون مريم امير جلالي ، پريناز ايزد يار و مهدي سلوكي دعوت بعمل آمد ، و با اهداء لوح از آنان تقدير شد .
در ادامه دكتر مصطفي اقليما مددكار اجتماعي و مشاور در زمينه آسيب هاي اجتماعي به ايراد سخنراني پرداخت وي در بخشي از سخنان خود گفت : شايد يكي از اهداف و فلسفه برپائي روز ملي دختران اين باشد كه برداشت افراد جامعه راجع به دختران ارتقاء يافته و اصلاح شود . طبيعتاٌ يك جامعه سالم و فرهنگي اساس تربيت و رشد يك دختر خوب را فراهم مي كند و دختر خوب جامعه فردا را تربيت مي كند .
شايان ذكراست : در پايان مراسم دبير اجرايي برنامه از حمايت دكتر فيروزان رياست واحد و دكتر مير مسعود فاطمي معاون فرهنگي و مسئولان شهرداري منطقه 3 تقدير و تشكر نمود .

 

 
 

جشن بزرگ روز دختر در واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview