جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      مقاله برگزيده و كسب موفقيت اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در چهارمين سمينار سراسري پرستار ، ماما و پژوهش

 

     دكترمحبوبه صفوي رئيس دانشكده پرستاري و مامائي واحد پزشكي تهران از كسب موفقيت اعضاي هيات علمي اين دانشكده در چهارمين سمينار سراسري «‌پرستار، ماما و پژوهش » دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني گلستان در اواخر آذر ماه سال90 خبر داد :
مقاله سيده مولود رسولي كارشناس ارشد رشته پرستاري و خانم ها شهلا ملا حسيني ، دكترآمنه السادات كاظمي و دكتر محمد فشاركي از اعضاي هيات علمي پرستاري و مامائي دانشگاه آزاد اسلامي واحد پزشكي نهران موفق به كسب عنوان« مقاله برگزيده پوستر الكترونيك برتر» در جهارمين سمينار سراسري پرستار ، ماما و پژوهش گرديد . اين مقاله با عنوان « بررسي ميزان استرس و ارتباط آن با عوامل رواني ، اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي در خانواده بيماران مبتلا به سرطان » توسط سيده مولود رسولي فارغ التحصيل كارشناسي ارشد پرستاري بصورت پوسترارائه شد ، و عنوان مقاله برگزيده پوستر الكترونيك برتر را به خود اختصاص داد . دكترصفوي افزود : با توجه به اهميت روز افزون تحقيق و به ويژه توجه به پژوهش هاي كاربردي در سطح دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي ، تلاش اعضاي هيات علمي و دانشجويان دانشكده پرستاري و مامائي و روانشناسي باليني واحد پزشكي تهران در سالي كه به فرموده مقام رهبري به عنوان سال جهاد اقتصادي نامگذاري شده است قابل تحسين است . وي سپس به حضور فعالانه اعضاي هيات علمي دانشكده در ساير مجامع و كنفرانس هاي داخلي و بين المللي اشاره نمود و گفت : چشم انداز و سياست كلان دانشكده پرستاري و مامائي و روانشناسي باليني ، حمايت هرچه بيشتراز اعضاي هيات علمي تلاشگر و محقق اين دانشكده در توليدات علمي وانجام تحقيقات كاربردي است .

 

 
 

مقاله برگزيده و كسب موفقيت اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در چهارمين سمينار سراسري پرستار ، ماما و پژوهش نسخه قابل چاپ

Preview