جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      برگزاري سخنراني " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " ويژه دانشجويان در واحد پزشكي تهران

 

     به همت باشگاه پژوهشگران جوان صورت مي پذيرد :
برگزاري سخنراني " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " ويژه دانشجويان در واحد پزشكي تهران
دكتر شهرزاد خاكپور سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان واحد پزشكي تهران از برگزاري سخنراني " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " در تاريخ 20 خرداد ماه سال 91 براي كليه دانشجويان عضو باشگاه و با سخنراني دكتر مليحه انتظاري عضو هيات علمي واحد پزشكي تهران خبر داد .
دكتر خاكپور در باره اهميت و ضرورت برگزاري اين سخنراني آموزشي گفت : گیاهان دارویی اگر چه از دیر باز برای آدمیان آشنا و در بسیاری از مواقع مرهم دردهای بشر بوده است. اما پیشرفتهای علمی و فناوری طی دو دهه اخیر اهمیت و نقش سازنده گیاهان دارویی در تامین نیازهای بشر به ویژه در حیطه دارو و درمان دو چندان ساخته است
. بهره برداری از این گیاهان هنوز آنطور که در کشورهای مترقی دنیا معمول است در کشور ما مورد توجه قرار نگرفته است.و علت آن عدم شناخت مردم از خواص این گیاهان می تواند باشد امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا منجمله شرق آسیا، اروپا گرایش شدیدی به جمع آوری و همچنین تولید گیاهان دارویی بوجود آمده است
وي افزود : به همين دليل و با توجه به ضرورت روز افزون تحقيقات كاربردي در حيطه علوم پزشكي و رشته هاي پيراپزشكي و همچنين اهميت آشنائي دانشجويان مستعد و پژوهشگر عضو باشگاه با شيوه هاي عملي تحقيق ، باشگاه پژوهشگران واحد پزشكي تهران اقدام به برپائي سخنراني تحت عنوان " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " نموده است .
وي افزود : دانشجويان شركت كننده در اين سخنراني علاوه بر يادگيري اصول اوليه " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " از گواهينامه با امتياز پژوهشي برخوردار مي گردند .
http://akesh.persianblog.ir/

 

 
 

برگزاري سخنراني " گياهان دارويي و كاربرد آن در پزشكي " ويژه دانشجويان در واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview