جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      مراسم معارفه و تجليل از دانشجويان نفرات اول رشته هاي علوم پزشكي

 

     به مناسبت گراميداشت روز دانشجو و با حضور رئيس جديد واحد پزشكي تهران صورت گرفت :
مراسم معارفه و تجليل از دانشجويان نفرات اول رشته هاي علوم پزشكي
به مناسبت گراميداشت روز دانشجو مراسم تجليل ازدانشجويان نفرات اول رتبه هاي علمي و فعالين فرهنگي با حضور دكتر شاهرخ رامين رئيس جديد واحد پزشكي تهران ، دكتر صمد مومن بالله معاون فرهنگي و دبير منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامي ، دكتر رضايت رئيس واحد دارويي ، دكتر احمد فيروزان ، كليه معاونين و مسئولان ارشد دانشگاهي ، جمع كثيري از دانشجويان ، اساتيد وكاركنان در روز سه شنبه 22 آذر ماه سال جاري در محل سالن اجتماعات واحد پزشكي تهران برگزار گرديد .
در ابتداي اين مراسم دكتر مير مسعود فاطمي قائم مقام و معاون فرهنگي واحد پزشکی تهران ضمن خير مقدم و تشكر از حضور ميهمانان و مدعوين محترم با بيان مطالب ارزشمندي مقام شامخ دانشجويان را ستود . وي در گوشه اي از سخنان خود گفت : ما افتخار مي كنيم كه در كتاب آسماني ما قرآن بيش از همه كتب و اديان الهي به ارزش عقل و عقلانيت انساني تاكيد شده است . دانشجو همانگونه كه از تركيب اين اسم بر مي آيد كسي است كه در همه حال جوياي دانش و آگاهي است واز اين مفهوم بارها در تعاليم مذهبي و رهنمود هاي رهبران ديني و فكري ما ياد شده است .
وي سپس از زحمات گرانقدر دكتر احمد فيروزان رئيس اسبق واحد پزشكي تهران و دكتر سيد حسين يحيوي بنيانگذار واحد پزشكي تهران تجليل كرد و انتصاب شايسته دكتر شاهرخ رامين را از طرف كليه عوامل واحد پزشكي تهران تبريك گفت .
در ادامه شاهرخ رامين رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد پزشكي تهران با ايراد سخنراني و تبريك روز دانشجو چشم انداز روشن و افق ماموريت خود را در جهت تلاش براي رسانيدن جايگاه دانشگاه آزاد اسلامي به رفيع ترين قله رشد و بالندگي علمي و فرهنگي ترسيم نمود . و گفت : هدف ما اين است كه در آينده اي نه چندان دور هر دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي با افتخار بگويد تحصيل كرده دانشگاه آزاد اسلامي جمهوري اسلامي ايران هستيم .
وي افزود : بايد شاكر باشيم كه در برهه اي از زمان واقع شده ايم كه به استناد برخي پژوهش ها و تحقيقاتي كه انجام شده است براي اولين بار در تاريخ مملكت دو تا دانشمند عالم و فيلسوف رهبري اين مملكت را بعهده گرفته اند و اين مقطع ، مقطع بزرگي است كه بايد قدر آن را بدانيم و با درك اين شرايط بكوشيم در شرايطي كه كشور عزيزمان ايران در مسيرسرعت و پيشرفت علمي قرار گرفته محكمتر درس بخوانيم و معتقد تر رفتار كنيم
رئيس واحد پزشكي تهران گفت : شان و منزلت دانشجو ايجاب مي كند علاوه برحضور علمي در دانشگاه امكان انديشيدن در ساير موضوعات اجتماعي و سياسي ، فرهنگي جامعه را نيز داشته باشد
گفتني است :درخاتمه اين مراسم كه با تجليل و تقدير از دانشجويان نفر اول و با اهداي لوح تقدير به پايان رسيد ، سالن اجتماعات واحد پزشكي تهران به ياد و خاطره شهداء به نام زنده ياد شهيد رضا احدي و كتابخانه مركزي دانشگاه به منظور براي نكوداشت و تكريم مقام استاد به نام استاد فقيد دكتر ناصر ملك نيا نامگذاري شد .

 

 

 

 

مراسم معارفه و تجليل از دانشجويان نفرات اول رشته هاي علوم پزشكي نسخه قابل چاپ

Preview