جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      مشارکت فعالانه جامعه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه انتخابات سازمان نظام پزشکی

 

     در جریان بازدید هیات رئیسه واحد پزشکی تهران از حوزه روابط عمومی مطرح شد :
مشارکت فعالانه جامعه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه انتخابات سازمان نظام پزشکی
دکتر شاهرخ رامین رئیس واحد پزشکی تهران در جریان بازدید هیات رئیسه از حوزه روابط عمومی بر حضور پررنگ و جدی تیم پزشکان دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات سازمان نظام پزشکی تاکید نمود و گفت : در شرایط کنونی تلاش برای ارتقاء جایگاه و تعیین سهم دانشگاه آزاد اسلامی در حیطه بهداشت و سلامت کشور امری كاملاٌ ضروری و اجتناب ناپذیر است .
رامین افزود : امروزه نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تاٌمین سرانه سلامت کشور با اهداء بیش از هزاران دانش آموخته در رشته های مختلف علوم پزشکی که همگی در سایه تعلیم و تربیت پزشکان متخصص عضو هیات علمی این دانشگاه میسر شده واقعیتی ملموس و غیر قابل انکار است ، با اینحال آنطور که باید و شاید سهم این دانشگاه مردمی در عرصه های تصمیم گیری و در حوزه های سیاستگذاری بهداشت و درمان كاملاٌ مشخص نيست.
رئیس واحد پزشکی تهران با بیان این مطلب که درراستای نیل به توسعه پایدار بی تردید تامین سلامت آحاد مردم جامعه نقش محوری دارد گفت : این آرمان زمانی تحقق می يابد که کلیه نهادهای دولتی، غیر دولتی و خصوصی با یک رسالت مشترک و همکاری تنگاتنگ برای رسیدن به این هدف اهتمام ورزند.
وی تصریح کرد : حضور نمایندگانی از دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات سازمان نظام پزشکی می‌تواند تاثیراتی مثبتی در طرح مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی و مطرح نمودن نقش اساتید پزشک ، فارغ التحصیلان و دانشجویان شاغل به تحصیل رشته هاي علوم پزشكي در حوزه سلامت داشته باشد .
وی افزود : به همين منظور از تاريخ 23 بهمن و در آغازین روزهای تبلیغات لیست پزشکان نماینده دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور فعالانه در این انتخابات اعلام می گردد . رئیس واحد پزشکی تهران در ادامه بازديد خود از حوزه روابط عمومي از خدمات ارزشمند دكتر سايه بيگدلي مدير روابط عمومي و كارشناسان اين حوزه خانم زهرا صابري و مهدي افشين فر در تلاش براي اطلاع رساني با استفاده از فناوريهاي نوين ارتباطي تقدير و تشكر نمود و گفت : نقش روابط عمومي هاي دانشگاه هاي علوم پزشكي در تشويق و ترغيب اقشار مختلف دانشگاه اعم از اساتيد ، دانشجويان ، فارغ التحصيلان و خانواده هاي آنان بسيار با اهميت است و در اين مسير روابط عمومي ها بايد از هر امکاني که در اختيار دارند در حوزه کاري خود با استفاده از ضوابط و چارچوب اداري ، براي ايجاد حساسيت و آگاهي عموم دانشگاهيان نسبت به مشاركت در انتخابات نظام پزشكي فعاليت بيشتري و پررنگ تري از خود نشان دهند . لازم به ذكر است ششمين دوره انتخابات نظام پزشكي تهران جمعه 4 اسفندماه 1391 در پرديس همت برگزار خواهد شد.

 

 
 

مشارکت فعالانه جامعه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه انتخابات سازمان نظام پزشکی نسخه قابل چاپ

Preview