جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      مراسم تقدير ازدانشجويان و نفرات برتر واحد پزشكي تهران

 

     در مراسم تقدير ازدانشجويان و نفرات برتر واحد پزشكي تهران مطرح شد:
براي رشد و اعتلاء دانشگاه از نظرات دانشجويان استفاده مي كنيم دانشجويان محوري ترين ذينفعان براي پيشرفت و توسعه دانشگاه هستند
دكتر شاهرخ رامين رئيس واحد پزشكي تهران با حضور در جمع دانشجويان برتر آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی به جايگاه و نقش تعيين كننده دانشجويان در مسير پيشرفت و اعتلاي دانشگاه اشاره كرد و از آنان خواست با طرح نظرات سازنده خود نقاط قوت و ضعف دانشگاه را معرفي و درجهت توسعه و بالندگي دانشگاه با وي و ساير مسئولان ارشد دانشگاه همگام و همراه باشند .
در مراسم تقدير ازدانشجويان و نفرات برتر آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 91 واحد پزشكي تهران كه به همت فرهاد ادهمی مقدم معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران و با حضور شاهرخ رامين رئيس واحد پزشكي تهران ،‌ مير مسعود فاطمي قائم مقام و معاون فرهنگي ، ژيلا امير خاني رئيس دانشكده پزشكي و جمعي از مسئولين ارشد دانشكده پزشكي برگزار شد اسامي دانشجويان رتبه برتر در آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی اعلام و با اهداء لوح از آنان تقدير بعمل آمد .
رئيس واحد پزشكي تهران با اظهار خشنودي از روند رو به رشد و موفقيت چشمگير دانشجويان رشته هاي علوم پزشكي دانشگاه آزاد اسلامي گفت : كسب موفقيت و درخشش دانشجويان گروه علوم پزشكي در آزمون هاي سراسري كه همه ساله از سوي وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي در دو نوبت شهريور ماه و اسفند بصورت همزمان و بين كليه دانشگاههاي علوم پزشكي كشور برگزار مي شود بهترين گواه براي اثبات توانمندي و افزايش كيفيت آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي است كه در سايه تلاش جمعي اعضاي هيات علمي و اساتيد متخصص ، شايستگي و سختكوشي دانشجويان و همت بلند دست اندر كاران و مسئولان آموزشي ميسر شده است .
وي خاطر نشان ساخت : دانشجويان متعهد و باغيرت دانشگاه آزاد اسلامي بايد بدانند روزي انسانهاي ارزشمندي با تلاش ايثار گرانه خود پايه گذار اين واحد دانشگاهي بوده اند و عمر مفيد خود را وقف ايجاد و گسترش واحد پزشكي تهران كرده اند و امروز وظيفه همگي ماست كه سهم خود را به مصداق ضرب المثل معروف " ديگران كاشتند و ما خورديم ، ما بكاريم وديگران بخورند " در اعتلاي اين دانشگاه كه امروزه اعتبار و جايگاه خود را از آن يافته ايم ادا كنند .
رامين با توجه به بيانات دكتر فرهاد دانشجو رياست دانشگاه آزاد اسلامي گفت : طي جلسات متعددي كه با رياست عاليه دانشگاه داشته ايم ، تاكيد ايشان بر افزايش كيفيت و تلاش هرچه بيشتر در جهت تعيين ساز و كارهائي براي ارتقاء سطح كيفي دانشگاه آزاد اسلامي مي باشد . وي كيفيت را از اهداف كليدي دانشگاه آزاد اسلامي برشمارد و گفت : در اين مسير سر لوحه واحد پزشكي تهران استفاده از نظرات دانشجويان آنهم دانشجويان نخبه و مستعدي است كه مشتاقانه و با انگيزه بالا و عليرغم مشكلات و سختي هاي خاص رشته پزشكي ، اين رشته را براي خدمت بيشتر به همنوعان خود برگزيده اندتا مرهم درد و آلام مردم جامعه خود باشند . وي افزود : براي افزايش كيفيت بايد بدنبال انطباق وضعيت آموزشي واحد پزشكي تهران با شاخصهاي معتبر وزارت بهداشت و درمان با رويكردي به نظام جهاني در زمينه آخرين استانداردهاي رشته هاي علوم پزشكي باشيم . وي در پايان از كليه دانشجويان نمونه و برتر واحد پزشكي تهران خواست با ارائه نقطه نظرات سازنده خود نقش مثبت و يا منفي تمام گروههاي آموزشي را در فرايند يادگيري خود به منظور ارتقاء كيفيت آموزش تعيين و بصورت مكتوب به وي گزارش نمايند .
معاون آموزشی واحد پزشکی تهران در ادامه با تاکید بر اینکه بیش از ۵۳ درصد رتبه‌های کسب شده در آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 91 به واحد پزشکی تهران اختصاص یافته است، تصریح کرد: خوشبختانه این دانشگاه موفق به کسب رتبه‌های برتر در اکثر رشته‌ ها ي علوم پزشكي شده است بطوریکه این میزان نسبت به سال گذشته روند رو به رشدی داشته است .
شايان ذكر است : در پايان مراسم با معرفي دانشجويان برتر توسط اباسط ميرزائي مدير آموزش كل دانشگاه از نفرات برترآزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 91 با اهداء لوح از سوي رياست واحد پزشكي تهران تقدير شد.
اسامي نفرات برتر آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 91واحد پزشكي تهران اعلام شد
دکتر فرهاد ادهمی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران طی گزارشی اسامي نفرات برتر آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفندماه 91 واحد پزشكي تهران را اعلام نمود : بر اساس اين گزارش فهرست اسامی دانشجويانی که حائز بالاترين نمرات در آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی واحد پزشكي تهران شده اند به شرح ذیل مي باشد : اسامی نفرات برتر امتحان جامع علوم پایه پزشكي
رتبه اول : خانم مژگان السادات هاشمي با نمره166
رتبه دوم : خانم زهرا محمدي نور با نمره160
رتبه سوم : خانم ياسمن ركابدار و خانم فاطمه اشجع زاده با نمره 157
رتبه چهارم : خانم سيده زينب حسيني و خانم پگاه توكلي با نمره 156
رتبه هفتم : خانم فرشته ابراهيمي پسو جاني با نمره 155
رتبه هشتم : خانم پرستو پور شفيع زاده با نمره 154
رتبه نهم : خانم صفورا كرمي با نمره 150
اسامی نفرات برتر امتحان جامع پيش كارورزي
رتبه اول : خانم مهسا حقيقت زاده با نمره 173
رتبه دوم : خانم آزاده قره زاده شيرازي با نمره 169
رتبه سوم : خانم آزاده خورشيدي زاده با نمره 165
رتبه چهارم : آقاي حامد اژدري طهراني با نمره 164 رتبه پنجم : خانم زهرا كيان زاد با نمره 162
رتبه ششم : خانم سحر عبادتي با نمره 160
رتبه هفتم : خانم ناهيد محبي صايين با نمره 159
رتبه هشتم : خانم فرنوش مزيناني ، خانم محدثه شهيدي نژاد يزدي و خانم معصومه جعفري با نمره 158
رتبه نهم : خانم نيلوفر رستمي نژاد با نمره 157
رتبه دهم : خانم مريم السادات هاشمي با نمره 155
رتبه يازدهم : خانم بهناز قرشي ، خانم زهرا قبادي و خانم مهسا طاولي با نمره 153
رتبه دوازدهم : خانم مريم نيك پي سالكده و خانم شقايق كريمي تجن گوكه با نمره 152
رتبه سيزدهم : خانم سارا كلانتر با نمره 150

 

 
 

مراسم تقدير ازدانشجويان و نفرات برتر واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview