جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      واگذاري مسكن مهر به دانشجويان ، كاركنان و اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران

 

      واگذاري مسكن مهر به دانشجويان ، كاركنان و اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران
دانشجويان و كاركنان واحد پزشكي تهران با دريافت مسكن مهر خانه دار مي شوند
شاهرخ رامين رئيس واحد پزشكي تهران از تحویل فاز اول مسکن‌های طرح مهر واگذار شده به دانشجويان و پرسنل واحد پزشكي تهران طي شش ماهه آينده وتا اوايل مهرماه سال 92 خبر داد: رئيس واحد پزشكي تهران روز پنجشنبه 29 فروردين ضمن بازديد از پروژه هاي مسكوني در حال ساخت و در جمع بازديد كنندگان ، قائم مقام ونمايندگان هيات رئيسه واحد پزشكي تهران گفت : از آنجائيكه ایجاد شرایط رفاهی دانشگاهیان از سوی مدیریت این دانشگاه در دستور کار قرار گرفته است ، واحد پزشكي تهران نيز با همكاري و تلاش مسئولان تعاوني مسكن اين واحد دانشگاهي اقدام به واگذاري حدود 150 دستگاه آپارتمان مسكوني وتحويل آن در دو بازه زماني نموده است .
رامين در خصوص نحوه پيشرفت و ساخت و ساز پروژه هاي مسكوني طرح مهر واحد پزشكي تهران گفت : همانطوريكه در جريان اين بازديد مشاهده شد ، در حال حاضر تعداد 100 واحد مسكوني طرح مهر حدود 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته كه مراحل پاياني آن در حال تكميل است و تعداد 50 دستگاه آن تا اواخر سال جاري آماده تحويل مي گردد .
رامين در خصوص واگذاري مسكن مهر به دانشجويان واحد پزشكي تهران گفت : اين اقدام همگام و در راستاي گراميداشت و تقويت بنيان نيكوي ازدواج و همچنين فراهم نمودن امكانات اوليه در جهت اجراي طرح " ترویج فرهنگ ازدواج دانشجوئي " صورت مي گيرد . وي با تاكيد بر بيانات مقام معظم رهبري گفت : ازدواج در بین مردم ما و در فرهنگ اسلام از قداست بسیار برخوردار است و شايد جزء ارجمندترین سنتی است که باید در زندگی یک مسلمان وجود داشته باشد. وي ادامه داد : با ازدواج است که زندگی استمرار یافته و جامعه سالمی خواهیم داشت و به همين دليل است كه تلاش براي خانه دار شدن دانشجويان متاهل اين دانشگاه از مهمترين الويت ها و رسالت فرهنگي اينجانب و ساير مسئولين ارشد اين دانشگاه است و تمام مساعي خود را در راه بكار خواهيم بست . رئيس واحد پزشكي تهران تصريح نمود : با پيگيري و تلاش مسئولان تعاوني مسكن اين واحد دانشگاهي شرایط واگذاری مسکن پرسنل واحد پزشكي تهران اعم از پرسنل اداری، اعضای هیات علمی و دانشجويان با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و وزارت راه و شهرسازی فراهم و مراحل عملياتي شدن آن در دست اقدام است

 

 
 

واگذاري مسكن مهر به دانشجويان ، كاركنان و اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview