جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      اعلام اسامي و عناوين مقالات ارائه شده اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در كنگره هاي بين المللي

 

     از سوي معاون پژوهش و فناوري واحد پزشكي تهران اعلام شد :
اعلام اسامي و عناوين مقالات ارائه شده اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در كنگره هاي بين المللي
سيد شهاب الدين محسني معاون پژوهش و فناوري واحد پزشكي تهران از رشد فزاينده و توليد مقالات علمي – پژوهشي اعضاي هيات علمي و حضور چشمگير آنان در مجامع و كنگره هاي بين المللي خبر داد .
محسني با بيان اين مطلب كه سلامت بستری وسیع دارد و شناخت این بستر نیاز به علم و آگاهی و پژوهش دارد گفت : درمان هر بیماری هزینه های مادی و انسانی زیادی صرف شده است و بسیاری از دانشمندان تمام عمر و دانایی خویش را صرف به نتیجه رساندن یک پژوهش نموده اند. وي افزود : به خاطر گستردگی و اهمیت امر سلامت باید پژوهشگران، اعم از اساتيد و دانشجويان و همچنين سیاستگزاران و تصمیم گیران در همه سطوح دانشگاه در به تحقق رساندن این امر مهم سهیم باشند. و متوجه اين نكته باشيم كه همانگونه که ساختن یک بیمارستان، مسجد و مدرسه اهمیت دارد، تلاش و سرمایه گذاری در امر پژوهش و به نتیجه رسانیدن آن نیز کاری کمتر از ساختن یک مسجد برای عبادت، با ساختن یک بیمارستان برای شفا و مداوای بیماران نیست ، بنابراین ما نیز در امر سلامت و برنامه ریزی نیازمند سرمایه گذاری در این امر مهم هستیم . جامعه اسلامي ما دارای قدمت دیرینه و افتخارات بسیاری است و نمی تواند مصرف کننده ی صرف باشد و کمک و سرمایه های مردم در امر پژوهش و ارتقای سلامت جامعه چیزی دور از انتظار نیست.
محسني سپس با تقدير ازتلاش اساتيد پژوهشگر و اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران گفت : با توجه به سياست ها و برنامه ريزي هاي مسئولان واحد پزشكي تهران كه در جهت حمايت و تشويق فعاليت هاي پژوهشي اعضاي هيات علمي انجام شده است ، شاهد رشد كمي و كيفي توليدات علمي و شركت اساتيد و دانشجويان در مجامع بين المللي و حضور در كنگره هاي بين المللي طي سال گذشته بوده ايم . وي سپس اسامي و عناوين مقالات ارائه شده اساتيد پژوهشگر و اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در كنگره هاي بين المللي را بشرح موارد زير معرفي نمود :
* مقاله سيمين اسماعيل پور با عنوان ميزان و تاثيرات روان شناختي مواجهه با خشونت خانوادگي در دانشجويان پرستاري در كنگره 3th wcap در كشور استراليا ارائه گرديد.
* مقاله رويا امدادي با عنوان مقايسه اثر پيوگليتازون پاسيپروترون كامپاند بر سطح ليپيدهاي سرم در بيماران PCOD در كنگره 10th congress EFIM در كشور يونان ارائه گرديد.
* مقاله ابوالفضل رحيمي با عنوان اندازه گيري ميزان پروپتوزنرمال در جمعيت ايراني به دو روش اگزوفتالمومتري هرتل و خط كش در كنگره 29 Congress Esoprs در كشور ايتاليا ارائه گرديد.
* مقاله شبنم موثقي با عنوان اثر حفاظتي داروي پنتوكسي فيلين بر روي اختلالات حافظه در موش صحرايي متعاقب اسگيمي فراگير مغزي در كنگره Asia Pacific Cony در كشور چين ارائه گرديد.
* مقاله زهرا ناديا شريفي با عنوان اثر تاكروليموس بر روي ضايعات هيپوكامپ و اختلال حافظه فضايي متعاقب اسكيمي فراگير در موش سفيد بزرگ در كنگره Asia Pacific Cony در كشور چين ارائه گرديد.
* مقاله ماندانا حسن زاد با عنوان بررسي ارتباط پلي مورفيسم هاي ژن آنزيم تبديل كننده آنژيوتنسن پنترك اكسيد سنتتز بعنوان ريسك فاكتورهاي ژنتيكي در كنگره Emvc در كشور اسپانيا ارائه گرديد.
* مقاله شيرين حجازي با عنوان بررسي ارتباط شيوه زندگي و ابتلا به گاستريت در كنگره IASGCON در كشور هندوستان ارائه گرديد.
* مقاله ستاره تهراني با عنوان بررسي اثر دو نوع ليزر الكساندريت با اندازه هاي نقطه اي متفاوت اشعه در درمان موهاي زائد صورت در كنگره EADV در كشور پرتغال ارائه گرديد.
* مقاله اكرم پيمان با عنوان تاثير هورمون هاي آندروژني بر يائسگي در كنگره 14th World congress در كشور فرانسه ارائه گرديد.
* مقاله مليحه انتظاري با عنوان پروتئين تيروزين كيناز بعنوان هدفي جديد براي بعضي از مولكولهاي ضد سرطاني طبيعي استخراج شده از گياهان در كنگره international Conference on bioinformatics and maleculav biology در كشور فرانسهارائه گرديد.
* مقاله هلن هميري با عنوان بررسي مقايسه اي اثر اندانسترون و متوي كلروپرومايد در پيشگيري از حالت تهوع و استفراغ بعد از عسل رينوپلاستي در كنگره TIVA-TCI در كشور سنگاپورارائه گرديد.
* مقاله سپيده تهراني با عنوان مقايسه اثر بخشي و عوارض الزوئيك اسيد 20% بعلاوه هيدروكينون 5% در درمان ملاسماي صورت در كنگره 22nd Wovld Congress of dermatology در كشور كره جنوبي ارائه گرديد.
* مقاله فاطمه موسوي با عنوان بررسي ارتباط آلودگي هوا و كنترل قند خون در بيماران ديابتي در شهر تهران در كنگره ENDO 2011 در كشور آمريكا ارائه گرديد.
* مقاله شيرين حجازي با عنوان بررسي تاثير آموزش مديريت خشم به سازكاري و خودكارآمدي در كنگره 19th EPA در كشور اطريش ارائه گرديد.
* مقاله مهراندخت نكاوند با عنوان يافته هاي سونوگرافي در تشخيص سندرم داون در كنگره 4th international Scientific meeting 2011 در كشور چين ارائه گرديد.
* مقاله شهلا محمدزاده با عنوان انجام سونوگرافي هاي دوران بارداري توسط نرس - ماماها در كنگره 4th international Scientific meeting 2011 در كشور چين ارائه گرديد.
* مقاله شيوا صالحي با عنوان بررسي ميزان اضطراب در بيماران مبتلا به اناركتوس ميوكارد مراجعه كننده به بيمارستان دانشگاه آزاد اسلامي در كنگره 11th Anval spring meeting on cardiovascolar Nursing در كشور بلژيكارائه گرديد.
* مقاله بتول قرباني يكتا با عنوان تاثيرNO در رفتارهاي شبه اضطراري در آميگدل رت ناشي شده از هيستامين در كنگره Avestralasion Socity For Psychiatric Research در كشوراستراليا ارائه گرديد.
* مقاله فائزه صحبائی با عنوان نقش پرستار ، هراس از زمین خوردن و ارتباط افسردگی در كنگره International Federation on Agein 10th Global Conferance در كشور استرالیا ارائه گرديد.
* مقاله بهار سیفی با عنوان بررسی تاثیر مصرف موضعی شیر مادر بر ترمیم درماتیت ناشی از کهنه شیر خواران در كنگره 10th espd Congress در كشور سوئیس ارائه گرديد.
* مقاله مهرانگیز زنگنه با عنوان تعیین میزان تاثیر دوز آنتی میکروبیال داکسی سایکلین به کنترل قند خون بیماران دیابتیک مبتلا به پریودنتيت متوسط پس از انجام درمان فاز 1 پریودنتال در كنگره Eccmid در كشور اطریش ارائه گرديد.
* مقاله رزا هورسان با عنوان ورزش در بارداري در كنگره 18th Nordic Midwifery Congress در كشور دانمارك ارائه گرديد.
* مقاله سولماز روشندل با عنوان ازدواج فاميلي والدين احتمال ناباروري را در فرزندان مونث و مذكر افزايش مي دهد در كنگره The Biritish international Congress Of Obs در كشور ايرلند ارائه گرديد.
* مقاله سيد محمد مسعود شوشتريان با عنوان تشخيص سريع بيماري MS بااستفاده از آزمايش الكتروتينوگرام در كنگره 7th FENDS Forun Of Neuroscience در كشور هلند ارائه گرديد.
* مقاله فاطمه موسوي با عنوان افسردگي در سالمندان ساكن شمال غرب تهران در كنگره Colongy در كشور اسپانيا ارائه گرديد.
* مقاله تانيا داوري با عنوان تحقيق در رابطه با رفتار لايه جريان در دستگاه پلاسماي كانوني نوع ملر با انر‍ژي كم در كنگره 2nd international Conference On Nuclear &Renewable Energy Reswrces در كشور تركيه ارائه گرديد.
* مقاله سيمين فاضلي پور با عنوان تغييرات هيستو مورفومتريك و ميزان آلكالين فوسفاتاز سرم غضروف مفصل زانو با استفاده از كجاله سويا در موش هاي مازه جوان در كنگره INTOX 2010 Barce lona در كشور اسپانيا ارائه گرديد.
* مقاله شبنم موثقي با عنوان بررسي اثر كلسترول بر روي نگهداري انجمادي اسپرم موش در كنگره ISCAA در كشور چك ارائه گرديد.
* مقاله فاطمه موسوي با عنوان افسردگي در سالمندان ساكن شمال غرب تهران در كنگره colongy در كشور اسپانيا ارائه گرديد.
* مقاله شهرزاد خاكپور با عنوان بررسي اثر عصاره گياه رازك بر هورمونهاي محور هيپونيز گناد و تداخل آن با سيستم اپئوئيدي در موش نر در كنگره icn 2010 در كشور فرانسهارائه گرديد.
* مقاله ك‍ژال خدامرادي با عنوان خشنونت بر عليه زنان در دوران بارداري در كنگره NWIA 2010 در كشور آلمان ارائه گرديد.
* مقاله مهرداد هاشمي با عنوان كاربرد اپتام ها در تشخيص و درمان سرطانها در كنگره internatianal Conference on Biotechnology and Nanotechnology در كشور فرانسه ارائه گرديد.
* مقاله سيمين اسماعيل پور زنجاني با عنوان بررسي تاثير ويتامين ث به پر فشاري خون به بيماران مبتلا به نارسائي كليه تحت هموياليز در كنگره ISH 2010 در كشور كانادا ارائه گرديد.
* مقاله زينب عباسي با عنوان بررسي سيگار كشيدن و عوامل وابسته به آن در دانش آموزان دختر دبيرستانهاي شهر تهران در كنگره GLOBAL Congress Of Maternal and Infant health در كشور اسپانيا ارائه گرديد.
* مقاله ملیحه انتظاری با عنوان نقش ورزش تردمیل به هیوپاتی تجربی در موش صحرائی در كشور آلمان ارائه گرديد.
* مقاله ماندانا حسن زاد با عنوان بررسی فراوانی ناقلین اتروفی عضلانی نخاعی با استفاده از روش کمی در جمعیت ایرانی در كشور آلمان ارائه گرديد.
مقاله آمنه كاظمي با عنوان بررسي اثر درمان شناختي مبتني بر ذهن آگاهي در كاهش علائم اختلال استرس پس ازضربه هاي ثانويه و مشكلات روان شناختي در كنگره EHPS در كشور يونان ارائه گرديد

 

 
 

اعلام اسامي و عناوين مقالات ارائه شده اعضاي هيات علمي واحد پزشكي تهران در كنگره هاي بين المللي نسخه قابل چاپ

Preview