جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
      برگزاری جلسه گفتمان ولايت در واحد پزشكي تهران

 

     به همت بسيج ثامن الائمه كاركنان صورت پذيرفت :
برگزاری جلسه گفتمان ولايت در واحد پزشكي تهران
حسين ياريگر روش مسئول بسيج ثامن الائمه كاركنان واحد پزشكي تهران طي گفتگويي از برگزاري جلسه با عنوان گفتمان ولايت به همت بسيج كاركنان در تاريخ 8/ 3/ 92 در سالن اجتماعات خبر داد .
وي ضمن خير مقدم به حجت السلام و المسلمين محمد تقي صباغي نماينده محترم ولي فقيه در بسيج كاركنان و كليه كاركنان بسيج كاركنان به تاريخچه اي از تشكيل بسيج پرداخت و گفت : در سال 1358 با فرمان تاريخي حضرت امام (ره) در سراسر كشور تشكيل و حضور گسترده و با صلابت خود را در دفاع مقدس عينيت بخشيد. در طول دفاع مقدس بسيجيان كارمند دوشادوش ساير اقشار از استقلال و آزادي و كيان ميهن اسلامي خود دفاع كردند .
محمد تقي صباغي نماينده ولي فقيه به عنوان سخنران اين جلسه گفت : هر كه وارد بسيج شود در راه شهادت پا گذاشته است و انقلاب اسلامي ايران ريشه در همه انقلاب هاي دنيا دارد و وجه تمايز انقلاب اسلامي ايران باساير كشورها ريشه در فرهنگ اهل بيت ، افكار سياسي امام خميني و توليد قدرت مردم دارد .
وي در اين خصوص افزود : اين خواست خداست که مي‌خواهد به واسطۀ ولايت بندگان خود را امتحان کند تا معلوم شود بندگان خدا چقدر عبدِ خدا هستند و چقدرخود را نفي کرده‌اند لذا باعبادت معلوم نمي‌شود که انسان‌ها چقدر ازخود گذشته‌اند و چقدرخود رانفي کرده‌اند.
نماينده ولي فقيه افزود : بسيج خود را خرج هيچ كانديدايي نمي كند . و بسيج براي انتخابات معيار مشخص مي كند .
شايان ذكر است : در پايان مراسم رحيم طياريه جانشين فرماندهي بسيج ثامن الائمه ضمن تقدير و تشكر از شاهرخ رامين رئيس واحد پزشكي تهران در ارتباط با راه اندازي بسيج كاركنان واحد اعلام نمود : بسيجيان واحد پزشكي در آستانه سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام خميني (ره ) با حضور در مرقد مطهر امام راحل (ره ) با آرمانهاي رهبر كبير و بنيانگذار انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري تجديد بيعت خواهند نمود .

 

 
 

برگزاری جلسه گفتمان ولايت در واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview