جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      آزمون سراسری سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی توسط مرکز آزمون برگزار می گردد

 

     دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت: آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی که در سال گذشته به صورت آزمایشی با آزمون سراسری سازمان سنجش ادغام شده بود، در سال جاری به صورت مستقل توسط مرکز آزمون برگزار خواهد شد. اقبالی در ادامه افزود: لذا داوطلبان می بایست در زمان های اعلام شده جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون مراجعه و در زمان برگزاری آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی مانند گذشته شرکت کنند. لذا برگزاری آزمون مستقل به عنوان یک فرصت بیشتر برای داوطلبان تلقی می گردد.
وی در خصوص زمان ثبت نام و برگزاري آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زمان ثبت نام آزمون سراسری در بهمن ماه و زمان برگزاری آن در اواسط تابستان سال 93 خواهد بود .
رئیس مرکز آزمون در خصوص تقویم زمانی ثبت نام آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 93 گفت: زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی سال 93 آذرماه و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دی ماه سال جاری خواهد بود. اقبالي در ادامه خاطرنشان كرد: جزئيات ثبت نام و برگزاري هر آزمون متعاقباً از طريق سايت اطلاع رساني روابط عمومي به آدرس www.pubr-azmoon.com اعلام خواهد شد.
وی در پایان اعلام کرد : داوطلبان هر آزمون اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با مراجعه به سایت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند .

 

 
 

آزمون سراسری سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی توسط مرکز آزمون برگزار می گردد نسخه قابل چاپ

Preview