جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    مریم محسنی کیا دانشجوی رشته پزشکی و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد پزشکی تهران در شبکه جام جم 1 در برنامه تلویزیونی « اینجا ایران است » دستاوردهای علمی خود را در قالب یک مصاحبه ارائه می نماید .
      پخش مستقیم مصاحبه تلویزیونی دانشجوی مخترع واحد پزشکی تهران

 

     دكتر شهرزاد خاكپور رئيس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و سرپرست كميته تحقيقات دانشجويي ضمن اعلام این خبر گفت : این مصاحبه تلویزیونی روز دوشنبه 6 آبانماه ساعت 22:30 دقیقه شب از شبکه جام جم 1 در برنامه تلویزیونی « اینجا ایران است » پخش می شود .
خاکپور افزود : تهیه و پخش یک چنین برنامه هائی از رسانه ملی فرصت مغتنمی برای معرفی و توانمندی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است . وی گفت : تا کنون نیز دانشجویان نخبه واحد پزشکی تهران بارها در مجامع علمی و آکادمیک و همچنین کنگره ها و سمینارهای تخصصی هم در سطح ملی وهم عرصه های بین المللی خوش درخشیده اند و بعنوان نمایندگان قشر جوان این مرز و بوم توانسته اند پاسدار تعالیم آموزشی و پژوهشی اساتید فرهیخته و دلسوز دانشگاه آزاد اسلامی و حفظ ارزشها ی علمی و فرهنگی سرزمین خود باشند و شایسته است مسئولان ارشد دانشگاه در زمینه شناسائی این عزیزان و ایجاد تسهیلات و تقویت بنیاد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و همچنین كميته های تحقيقات دانشجويي بیش از پیش کوشا باشند .
وی افزود : در حال حاضر نیز باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و كميته تحقيقات دانشجويي دو بازوي تحقيقاتي در واحد پزشكي تهران هستند و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان بعنوان يكي از اين دو بازوي تحقيقاتي تنها به دانشگاه آزاد اسلامي اختصاص دارد و مشابه آن در هيچيك از دانشگاهها ايران وجود ندارد و اساسنامه و شرايط عضويت در آن توسط دانشگاه آزاد اسلامي تدوين شده است .

 

 
 

پخش مستقیم مصاحبه تلویزیونی دانشجوی مخترع واحد پزشکی تهران نسخه قابل چاپ

Preview