جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      برگزاری نوزدهمین دوره بخش شفاهی مسابقات قران و عترت ویژه خواهران در واحد پزشکی تهران

 

     به همت معاونت فرهنگي و باحضور اساتيد، دانشجويان و كاركنان واحد هاي علوم پزشكي صورت گرفت :
رحيم طياريه مدير فرهنگي واحد پزشكي تهران طی گزارشی از برگزاري نوزدهمین دوره بخش شفاهی مسابقات قران و عترت ویژه خواهران با حضور داوطلبین واحد های دندانپزشكي و داروسازي به طور همزمان با سراسر کشور در محل سالن شهید احمد رضا احدی واحد پزشكي تهران برگزار شد.
وی گفت :این مسابقات با اهداف اعتلاي دانش، ايمان، اخلاق و بصيرت ديني دانشجويان، استادان و كاركنان و توسعه فضاي معنوي و قرآني در دانشگاه ؛ همچنین زمينه‌سازي ایجاد انس و الفت بيشتر دانشجويان، استادان و كاركنان با قرآن كريم و سيره معصومين(ع) و عمل به آنها؛ و گسترش مفاهيم، آموزش‌ها و پژوهش‌هاي قرآن و عترت؛ و تقويت جنبه الگويي دانشگاه براي ساير اقشار در فعاليت‌هاي قرآن و عترت در سه مرحله مقدماتی ، منطقه ای و سراسری برپا شده است .
طیاریه افزود : در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در سه گروه : اساتید ، دانشجویان و کارکنان در رشته های قرائت تحقیق - قرائت ترتیل- حفظ کل قرآن کریم - حفظ 20 جزء قرآن کریم - حفظ 10 جزء قرآن کریم - حفظ 5 جزء قرآن کریم – در فضائی معنوی و عطر آگین به کلام وحی به رقابت پرداختند .
مدير فرهنگي واحد پزشكي تهران در پایان گفت : نفرات برتر نوزدهمین دوره بخش شفاهی مسابقات قران و عترت ضمن راهیابی به مرحله منطقه ای از هدایای پیش بینی شده در آیین نامه مسابقات قران و عترت بهره مند خواهند شد .

 

 

 

 

 

برگزاری نوزدهمین دوره بخش شفاهی مسابقات قران و عترت ویژه خواهران در واحد پزشکی تهران نسخه قابل چاپ

Preview