جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    به همت دکتر میر مسعود فاطمی معاون فرهنگی و قائم مقام رئیس واحد پزشکی مراسم سوگواری مادر گرامی دکتر ادهمی مقدم معاون آموزشی و همچنين گرامیداشت مرحومه دکتر محمد یاری استاد عضو هيات علمي و جراح و متخصص زنان و زایمان در بيمارستان بوعلي با شكوه بسيار و با حضور بسياري از شخصيت هاي علمي ، مقامات مسئول ، مديران ، اساتيد وكاركنان اين واحد دانشگاهي در سالن اجتماعات اين واحد دانشگاهي برگزار شد .
      مراسم سوگواری مادر گرامی دکتر ادهمی معاون آموزشی و گرامیداشت دکتر محمد یاری در واحد پزشکی تهران

 

     رحيم طياريه مدير امور فرهنگی واحد پزشکی تهران از برگزاری مراسم سوگواری مادر گرامی دکتر ادهمی مقدم معاون آموزشی و گرامیداشت مرحومه دکتر محمد یاری جراح و متخصص زنان و زایمان در بيمارستان بوعلي با شكوه بسيار و با حضور بسياري از شخصيت هاي علمي ، مقامات مسئول ، مديران ، اساتيد وكاركنان اين واحد دانشگاهي در سالن اجتماعات اين واحد دانشگاهي خبر داد .
وی افزود : این مراسم در روز نوزدهم فروردین سال جاری با حضور دکتر سید محمود طباطبایی رئیس واحد پزشکی تهران و معاونین ، روسای بیمارستانها ،کارکنان ، دانشجویان ، دکتر حسینچی و دکتر شاهرخ رامین و با حضور خانواده های محترم این دو بزرگوار خبر داد .
وی درگذشت استاد بزرگوار مرحومه دکتر محمد یاری و مادر گرامی دکتر ادهمی معاون آموزشی واحد پزشکی را به جامعه ي دانشگاهي تسليت گفت و از کلیه شرکت کنندگان اعم از دانشجويان و اساتيد و كاركنان به لحاظ شركت در مراسم بزرگداشت اين دو بزرگوار تقدير و تشكر نمود .
در این مراسم ضمن قرائت سوره الرحمن حجت الاسلام محي آبادي به فلسفه مرگ و جداناپذیری از این مرحله پرداخت و گفت : اين شکنندگي آشکار در بُن هرچيزي قرار دارد – اينکه ما در نقطه اي خواهيم مرد ، مرگ حق است و نمی شود از آن فرار کرد .

 

 

 

 

 

مراسم سوگواری مادر گرامی دکتر ادهمی معاون آموزشی و گرامیداشت دکتر محمد یاری در واحد پزشکی تهران نسخه قابل چاپ

Preview