جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دكتر مير مسعود فاطمي معاونت محترم فرهنگي واحد پزشكي تهران از برگزاري نوزدهمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت با شرکت 800 نفر دانشجو و استاد این واحد دانشگاهی خبر داد معاون فرهنگي واحد پزشكي تهران با تأکید بر اینکه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه های خود را با محوریت قرآن و عترت و نماز برنامه ریزی کرده، خاطر نشان کرد: این قبیل برنامه ها می تواند در علاقه مند نمودن دانشجویان و اساتید به سمت معارف قرانی و آینده های عترت مطهر رسول خدا علیهم السلام بسیار موثر باشد .
      برگزاري نوزدهمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد پزشكي تهران

 

     به همت معاونت فرهنگي و باحضور اساتيد، دانشجويان و كاركنان واحد علوم پزشكي تهران صورت گرفت :
دكتر مير مسعود فاطمي معاونت محترم فرهنگي واحد پزشكي تهران با اعلام آغاز مسابقات سراسری كتبي قرآن و عترت گفت: برگزاري نوزدهمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت با شرکت 800 نفر دانشجو و استاد این واحد دانشگاهی ، به طور همزمان با سراسر کشور در تاريخ سه شنبه دوم اردیبهشت ماه سال 1393در واحد پزشكي تهران برگزار شد.
معاون فرهنگي واحد پزشكي تهران با تأکید بر اینکه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه های خود را با محوریت قرآن و عترت و نماز برنامه ریزی کرده، خاطر نشان کرد: این قبیل برنامه ها می تواند در علاقه مند نمودن دانشجویان و اساتید به سمت معارف قرانی و آینده های عترت مطهر رسول خدا علیهم السلام بسیار موثر باشد .
وی با بیان اینکه مسابقات سراسری قرآن و عترت همواره در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می شود، تصریح کرد: مرحله کتبی مسابقات قرآن و عترت ساعت 10 صبح امروز در واحد پزشکی تهران همزمان با کلیه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد .
دكتر فاطمي اظهار داشت: در بخش کارکنان در سه رشته آشنایی با زندگی پیامبر اسلام (ص)، نماز و احکام برادران و خواهران به صورت جداگانه، برای اساتید در 4 رشته ترجمه انگلیسی قرآن، تفسیر قرآن کریم، نهج البلاغه و سیره معصومین(ع) و در بخش دانشجویان در 10 رشته تفسیر قرآن، زندگانی 14 معصوم(ع)، حفظ و ترجمه زیارت عاشورا و جامعه کبیره، نماز، ترجمه انگلیسی قرآن، احکام برادران و خواهران، زندگانی پیامبر اسلام(ص) ترجمه قرآن به فارسی و نهج البلاغه برگزار شده است .
معاون فرهنگی واحد پزشکی تهران بیان داشت : آزمون کتبی نوزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت در یک مرحله و بصورت سراسری برگزار شد .
وي با اشاره به شرکت دانشجويان ، اساتيد و كاركنان در مسابقات کتبی افزود : آمار شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است .

 

 
 

برگزاري نوزدهمین دوره كتبي مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد پزشكي تهران نسخه قابل چاپ

Preview