جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    مراسم شكوهمند تجليل از مقام استاد با تجليل از بنيانگذار و روساي قبلي واحد پزشكي تهران در حضور دكتر سيد محمود طباطبائي رئيس واحد علوم پزشكي تهران دكتر باقر لاريجاني قائم مقام حوزه علوم پزشكي ، كليه اعضاء شوراي راهبردي پزشكي ، جمعي از پيشكسوتان حيطه پزشكي ،روساي بيمارستانها ، و جمع كثيري از اعضاي هيات علمي و پزشكان متخصص عضو هیات علمی در سالن اجتماعات اين واحد دانشگاهي در تاريخ چهارشنبه 10 ارديبهشت برگزار شد.
      گراميداشت روز استاد در واحد پزشكي تهران با حضور قائم مقام حوزه علوم پزشكي و كليه اعضاء شوراي راهبردي پزشكي برگزار شد

 

     در اين مراسم كه با هماهنگی دکتر علی سلگی مشاور اجرائی ریاست واحد و به همت دكتر مير مسعود فاطمي معاون فرهنگی و قائم مقام رئیس دانشگاه و همچنين حمايت و پشتيباني اباسط ميرزائي معاون مالي و اداري دانشگاه و به منظور بزرگداشت مقام شامخ اساتيد عضو هيات علمي دانشگاه و پزشكان متخصص بيمارستانهاي تابعه واحد پزشكي تهران برگزار شد ، دكتر سيد محمود طباطبائي . ضمن تجليل و تقدير از بنيانگذار و روساي قبلي واحد پزشكي تهران به تشريح اهداف آتي و ترسيم افق هاي روشن اين واحد دانشگاهي پرداخت . وي با تاكيد بر اينكه دانشگاه در زمره بزرگترين معابد براي ابراز بندگي و عبادت پروردگار است گفت : افتخار مي كنم كه اين توفيق در برهه اي از زندگي نصيبم شده است كه بتوانم در اين عبادتگاه الهي كه بنا بر آموزه هاي ديني ما مکان مقدسی است و تعليم و تربيت آينده سازان اين جامعه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را بعهده دارد منشاء اثر باشم . وي تصريح نمود : هدف ما از قبول مسئوليت اين است كه بتوانيم در راه تعالی و شکوفائی این مجموعه عظیم دست در دست يكديگر و با همدلي گره اي از مشكلات اين واحد دانشگاهي كه يكي از مهمترين و برترين واحد هاي دانشگاه آزاد اسلامي در زمينه تامين نيروي سلامت و بهداشت است برداريم . وي افزود : براي كمك به اين نهاد مردمي كه يكي از با ارزشترين ثمرات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي است و به مدد انديشه ناب و ديدگاه روشن بينانه امام راحل و نيت پاك و مخلصانه حاميان و بانيان اين مجموعه و صرفاٌ با تكيه بر مشاركت هاي مردمي و بدون هيچگونه بودجه دولتي تاسيس شده است ، باتمام قوای فکری و جسمی خود و با بهره گیری از تجربیات علمی و عملی سایر همکاران و اساتید صاحبنام تا پاي جان ايستاده ام و در اين راه از هيچ تلاشي در جهت پاسداری ، حفظ و ارتقاء کمی و کیفی سطح آموزشی ، پژوهشی و درمانی این دانشگاه فرو گذار نخواهم كرد و از همه شما اساتید شایسته نیز می خواهم تا با اتحاد و همدلی هم عهد و هم پیمان شویم و جایگاه این دانشگاه را به جایگاه واقعی و در خور شاٌن و منزلت برترین دانشگاه مردمی در زمینه علوم پزشکی در کشور و منطقه و در سطح بین المللی برسانیم .

 

 

 

 

 

گراميداشت روز استاد در واحد پزشكي تهران با حضور قائم مقام حوزه علوم پزشكي و كليه اعضاء شوراي راهبردي پزشكي برگزار شد نسخه قابل چاپ

Preview