جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


    دكتر سيّد حسن مقدّم نيا رئيس دانشكده پيراپزشکی دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي واحدتهران از برپایی جشن تقدیر از دانشجویان برتر این دانشکده در خرداد ماه سال جاری مصادف با ایام شعبانیه در محل سالن اجتماعات شهید احدی خبر داد .
      گردهمایی تقدیر از دانشجویان برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران

 

     برای اولین بار و مصادف با ایام شعبانیه صورت پذیرفت :
دكتر سيّد حسن مقدّم نيا رئيس دانشكده پيراپزشکی دانشگاه علوم پزشكي آزاد اسلامي واحدتهران از برپایی جشن تقدیر از دانشجویان برتر این دانشکده در خرداد ماه سال جاری مصادف با ایام شعبانیه در محل سالن اجتماعات شهید احدی خبر داد .
مقدم نیا در ابتدای سخنان خود یاد و خاطره امام راحل مان را گرامی داشته و ضمن تبریک ایام شعبانیه از دکتر سید محمود طباطبایی رئیس دانشگاه ،دکتر صفوی نیا معاون آموشی واخد و کلیه کارکنانی که در برپایی گردهمایی تقدیر از دانشجویان برتر دانشکده پیراپزشکی حمایت لازم را داشته اند تشکر کرده و بیان داشت : مهمترین ابزار کار این دانشکده حمایت روساء ، پشتکار دانشجویان ، وجود اعضای هیأت علمی مجرّب و بهره مندی از کارکنان با تجربه و دلسوز در اداره آموزش را می توان برشمرد .
رئيس دانشكده پيراپزشکی سپس با اشاره به توصيف وضعیت موجود دانشکده در این مراسم افزود : اين دانشكده دارای سه رشته علوم آزمایشگاهی، هوشبری، و اتاق عمل در دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است،ضمن حفظ و تقویت سه رشته موجود در دانشکده به ارتقاء رشته های جدید می پردازیم و با داشتن فرزندان ممتاز این واحد دانشگاهی را برای رساندن به مراحل بالاتر و اجرائي نمودن برنامه هاي راهبردي حرکت خواهیم کرد . وی افزود : جهت ارتقاء کیفیت و راه اندازی و ارتقاء رشته های جدید نیاز مبرم به جذب اعضای هیات علمی ، فضای فیزیکی مستقل ، برنامه راهبردی مدوّن و مصوّب و ایجاد مقاطع تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا برای اين دانشكده پیش بینی شده است .
مقدم نیا ضمن تبریک ویژه به دانشجویان برتر این دانشکده در سالی که مزیّن به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي از جانب مقام معظّم رهبری تعیین گردیده است خواستار شرکت دانشجویان ، کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی در نظر سنجی دانشکده برای ارتقاء کیفی آموزش شد و افزود : یکی از برنامه های مهم این دانشکده توجه به امر آموزش و تربیت دانشجویان کارآزموده در رشته های مختلف می باشد ، آموزش یک امر مقدس می باشد و به عنوان مکان مقدس ونورانی مورد عنایت خداوند است لذا به امر آموزش پایگاه قرانی یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمه مطرح می باشد از این رو کلیه اساتید تعلیم و تربیت باید به این امر توجه خاص داشته باشند تا مدیرانی لایق ، شایسته و متعهد برای آینده کشور و ایران اسلامی داشته باشیم .
و در ادامه افزود : دانشگاه براي بسياري از اساتيد مخلص وايثارگر ما محل عبادت است اساتید با ايماني كه با انگيزه و عشق به آموزش با وضو و با خلوص نيت به حريم مقدس كلاس درس وارد مي شوند .
مقدم نيا سپس خطاب به دانشجویان برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران بیان داشت : امروز دور هم جمع شده ایم تا از دانشجویان برتر این دانشکده در سه رشته علوم آزمایشگاهی، هوشبری، و اتاق عمل در دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ،قدردانی کنیم و از خداوند بزرگ برای این سرمایه های نهفته در این واحد دانشگاهی تشکر نماییم .
به گزارش روابط عمومی در پایان این گردهمایی و بعد از جلسه پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات و مسائل دانشکده و اقدامات در جهت رفع آنها تبادل نظر و گفتگو شد و دکتر مقدم نیا رئیس دانشکده پیراپزشکی از 60 نفر دانشجویان برگزیده این دانشکده با اهداء لوح سپاس و کتاب پاگانا و مسابقه های قرانی تشکر و قدردانی نمود ، که اسامی نفرات اول هر رشته در این دانشکده به شرح زیر می باشد : در بخش کارشناسی ناپیوسته : آقای علیرضا کیانی افشار در گروه علوم آزمایشگاهی ، خانم سهیلا نوروزی در گروه هوشبری و خانم اکرم نعمتی سیاه پیرانی در گروه اتاق عمل . همچنین در بخش رشته های کارشناسی پیوسته خانم نرگس مبصری در گروه هوشبری ، آقای محمود امانی کل کانلو در گروه اتاق عمل و آقای امیر اکبری در گروه علوم آزمایشگاهی

 

 

 

 

گردهمایی تقدیر از دانشجویان برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران نسخه قابل چاپ

Preview