جستجوی اخبار:                
   
    اخبار
 

 


   
      پيام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصيلي 93-94

 

     ای که با نامت جهان آغاز شد
دفتر ما هم به نامت باز شد
دفتری کز نام تو زیور گرفت
کار آن از چرخ بالاتر گرفت
اساتید ارجمند، مدیران گرامی، دانشجویان عزیز و کارکنان زحمتکش دانشگاه؛
سلام علیکم
طلوع نخستین آفتاب مهر، بارش سرشار مهربانی است و همه ما را می¬برد تا یادآوری نخستین مهر دانش آموزی و خاطرات خوش مهربانی¬ها و همکلاسی¬ها را به یادمان آورد.
مهر همیشه شروع فصل دوستی¬ها و آشنایی هاست، فصل رنگها و زیبائی¬هاست و فصل آموختن و دانستن است و شکفتن غنچه های دانائی.
نور چشمان عزیزم
من طلوع مهر مهرآفرین را به همگی¬تان شادباش می گویم و قدوم مبارکتان را به صحن مقدّس دانشگاه خیر مقدم و گرامی می دارم و به عنوان پدری که سالیان عمرش را در راه تعلیم و تعلّم این مُلک و این آب و خاک سپری نموده است از همگی¬تان می¬خواهم که با استعانت از خداوند بزرگ و با توکل به اولیای او کمر همّت بر بندید و سخت کوشانه در مسیر دانش جویی و علم آموزی قدم بردارید. ضمن شادباش به اساتید و همکاران گرانقدرم از آنان تقاضا دارم که فرزندان عزیز کشورمان را چون پاره های تن و جان های پاک عاشقانه بیاموزیم و آنان را با دانش و بینش الهی و انسانی روئین تن سازیم تا پرچم کشورمان را همگی با هم بر فراز قلل رفیع آگاهی و دانش جهان به اهتزاز درآوریم.
ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدّس و تعظیم در برابر بزرگی روح شهیدان، جانبازان و آزادگان سرافرازمان که آسایش و امنیّت میهنمان را بیمه نموده اند، شروع سال تحصیلی جدید را به همگی¬تان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزویی سرشار از عشق و تلاش در جهت اعتلای دانش و فرهنگ ملّی و دینی مان را دارم.
همتّی بدرقه راه کن ای طایر قدس
که دراز است ره مقصد و ما نوسفریم
دکتر سیّد محمود طباطبایی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران

 

 

 

 

 

پيام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت آغاز سال تحصيلي 93-94 نسخه قابل چاپ

Preview