دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم پزشكي
 

        با هدف ارتقاء سطح كيفي خدمات اموزش پزشكي وپاسخگويي به نياز بيماران ومراجعان در ارايه خدمات درماني، بخش جدید تحت نظر اورژانس بيمارستان بوعلي با 8 تخت مجهز و كليه امكانات درماني به بهره برداري رسيد .
با افتتاح این بخش تعداد تخت های اورژانس بیمارستان بوعلی از 12 تخت به 20 تخت مجهز رسید .
      همزمان با يوم اله ٢٢ بهمن صورت گرفت:
بخش جدید تحت نظر اورژانس بيمارستان بوعلي افتتاح شد.

 

     دكتر سيد علي ابطحي رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با حضور در مراسم افتتاحيه بخش تحت نظر اورژانس بیمارستان بوعلی و تقارن آن با فرا رسيدن عيد بزرگ يوم اله ٢٢ بهمن ضمن تقدير ازتلاش ارزنده روساء ،مدیران اجرایی،تيم پزشكان و بالاخص كادر پرستاري بيمارستان بوعلی درايجاد تغييرات محسوس كه موجبات رضايتمندي بيماران و مراجعان به بيمارستان بوعلي را فراهم اورده است تصریح کرد :
کسب درجه یک اعتبار بخشی بیمارستان بوعلی و پیشرفت و توسعه فضاهای عمرانی بیمارستان بوعلی طی سالهای اخیر بیانگر تلاش شبانه روزی مسئولان اجرایی و بالاخص تلاش در خور تحسین کادر پرستاری است.
وی با تشریح برنامه های آتی ودر دست اقدام برای توسعه و تجهیز بیمارستان بوعلی گفت :
با اختصاص بودجه و تامین اعتبارلازم شرایط بسیار خوبی برای رشد و گسترش این بیمارستان در جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران در نظر گرفته شده است .
وی با بیان موقعیت و جایگاه ممتاز بیمارستان بوعلی در منطقه گفت : اعتبار بیمارستان بوعلی بعنوان یک پایگاه آموزشی و درمانی در منطقه شرق تهران بزرگ ، حاکی از توانمندی علمی استادان و پزشکان معتبر و شاخص و مسئولیت پذیری و عشق سازمانی جامعه پرستاری آن است .
دکتر ابطحی افزود : اداره کردن بیمارستان بعنوان یک سازمان پیچیده کار چندان ساده ای ای نیست و طبق سیاستگذاری هایی که با حمایت مسئولان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی درجهت ارتقاء سطح کیفی آموزش پزشکی صورت گرفته است، بازنگری در ساختار تشکیلاتی و توسعه فضاهای فیزیکی با هدف رسیدن به استانداردها و شاخص های مورد نظر وزارت بهداشت برای راه اندازی رشته های تخصصی همچون دستیاری اورژانس و دستیاری رشته سالمندی یک ضرورت است .
دکتر ابطحی با ابراز امیدواری گفت : با اقدامات مفیدی که در جهت محاسبه و پرداخت کارانه برای تیم پزشکان و پرستاران انجام شده است آینده بسیار روشن و مطلوبی در انتظار بیمارستان بوعلی است .
دکتر اباسط میرزایی معاون توسعه و منابع بیمارستان بوعلی نیز در باره چگونگی و مزیت افتتاح بخش جدید تحت نظر اورژانس گفت : با افزایش 8 تخت فعلی تعداد تخت های بیمارستان از 12 تخت به 20 تخت می رسد و با این اقدام مفید ظرفیت پذیرش بیماران برای بستری شدن در بخش های مختلف بیشتر می شود .
مریم سرلک سرپرستار بخش جدید تحت نظر اورژانس بیمارستان بوعلی نیز در مراسم افتتاحیه با ارایه گزارشی از انواع تجهیزات و خدماتی که در این مرکز به بیماران ارائه می شود گفت : طب اورژانس یا پزشکی اورژانس یکی از تخصص‌های نسبتاً جدید پزشکی است که حیطه فعالیت‌های آن در زمینه بیمارانی است که نیازمند اقدامات فوری فوریت‌های پزشکی بوده و باید هر چه سریعتر تحت درمان قرار گیرند.
ثریا نادری مترون بیمارستان بوعلی نیزبا تشکر ازفعالیت های دکتر سعید کریمی در مقام رئیس بخش جدید تحت نظر اورژانس بیمارستان بوعلی گفت : بسیاری از بیماران بستری در اورژانس با مراقبت‌های اولیه بهبود می‌یابند و عده‌ای تنها نیازمند بررسی اولیه و پیگیری در سرویس تخصصی هستند و بیماری‌شان موردی نیست که لازم به بستری فوری باشد.
مراسم افتتاح بخش جدید تحت نظر اورژانس بیمارستان بوعلی روز شنبه 21 بهمن ماه با حضور دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ، دکترامیرایجادی رئیس بیمارستان بوعلی ، دکتر علی کمیلی معاون درمان ، دکتر اباسط میرزائی معاون توسعه و منابع و جمعی از معاونان و مدیران اجرایی در بیمارستان بوعلی برگزار شد .