دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم پزشكي
 

        دکترمیر مسعود فاطمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با حضور درراهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد:
در این شرایط خاص سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که انقلاب وارد چهلمین سال خودش می شود مردم اینگونه پرشور آمده اند تا با آرمان های انقلاب تجدید عهد کنند.
      به همت بسیج دانشجویی و با مشارکت حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی
ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای در غرفه بسیج دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران به مناسبت گرامیداشت سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی

 

     دکترمیر مسعود فاطمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با حضور درراهپیمایی ۲۲ بهمن و در گفتگو با خبرنگار سرویس دانشگاه ایسکانیوز گفت:
این اولین باری است که به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی که از تجمیع واحدهای علوم پزشکی و علوم دارویی و دندانپزشکی تشکیل سده، این غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ایجاد شده و به مردم خدمات رسانی می کند.
وی با اشاره به خدمات غرفه دانشگاه آزاد علوم پزسکی تهران به اقشار مختلف مردم گفت: خدماتی که در غرفه دانشگاه علوم پزشکی آزاد به مردم ارائه می شود خدمات سنجش سلامت، مشاوره ای، پرستاری و مشاوره تغذیه است.
دکتر فاطمی با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد:
آن را که عیان است چه حاجت به بیان است؛ در این شرایط خاص سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که انقلاب وارد چهلمین سال خودش می شود مردم اینگونه پرشور آمده اند تا با آرمان های انقلاب تجدید عهد کنند.