دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم پزشكي
 

        دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور (IPSS21) مقام اول را کسب کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بیست و یکمین دوره سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور در دانشکده داروسازی دانشگاه جندی شاپور اهواز برگزار شد.
      کسب مقام اول‌ دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در سمینار دانشجویان داروسازی کشور

 

      در این دوره از سمینار، از میان ۴۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه سمینار، ۲۰ اثر از دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی تهران مورد پذیرش قرار گرفت و در نهایت دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با کسب ۷ رتبه برتر، در بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور (IPSS21) به عنوان دانشگاه برتر کشور شناخته شد.
اسامی دانشجویان که حائز رتبه های برتر در بیست‌ و‌ یکمین سمینار دانشجویان داروسازی شدند، به شرح ذیل است:
امیرفرزاد خواجوى (رتبه اول ارائه شفاهى/بیوتکنولوژی دارویى)
زهرا جعفرزاده (رتبه اول پوستر/داروسازی سنتی)
مهسا غلامی، فاطمه ضرابی، پردیس قاجاریه (رتبه اول جشنواره فرهنگی)
زهرا کولیوند، ساناز دهخدایی، زینب فلاح نژاد (رتبه اول کانسپت مپ)
مرجان قول قاسمی (رتبه اول ارائه شفاهی/شیمی آلی)
کوروش دانشورنژاد (رتبه اول ارائه شفاهی/آموزش در داروسازی)
آیدا نجاری (رتبه سوم پوستر/فارماسیوتیکس)
سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور (Iranian Pharmacy Students' Seminar) از سال ۱۳۷۳ هرساله به میزبانی یکی از دانشکده های داروسازی سراسر کشور برگزار شده و این رویداد بزرگترین سمینار مستقل دانشجویی کشور است که دانشجویان تصمیم گیرنده و برگزارکننده اصلی سمینار هستند.
گفتنی است این سمینار هرساله با حضور جمع کثیری از اساتید و دانشجویان داروسازی با هدف ارائه دستاوردهای پژوهشی دانشجویان داروسازی، بحث و بررسی پیرامون مشکلات صنفی جامعه داروسازی و تلاش در راستای ارائه راهکارها و پیشنهادات کاربردی در جهت رفع آن‌ها و در نهایت افزایش آگاهی بخشی و ارتقای سطح علمی و پژوهشی دانشجویان داروسازی برگزار شده است.
سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور (IPSS21) همواره بهترین جایگاه برای معرفی دستاورد های علمی و پیگیری مطالبات صنفی دانشجویان داروسازی سراسر کشور بوده است.